Powiększanie ust popularnym zabiegiem medycyny estetycznej

Powiększanie ust popularnym zabiegiem medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna oferuje obecnie całe mnóstwo zabiegów, (https://cmeik.pl/portfolio-item/wypelniacze/) które sprawiają, że każda kobieta może cieszyć się perfekcyjnym wyglądem. Wśród tych niezwykle popularnych znajduje się powiększanie ust. Najchętniej wykorzystywaną na ten moment metodą jest przeprowadzenie zabiegu za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. W zaledwie kilka minut można cieszyć się zmysłowymi, pełnymi, kształtnymi ustami.

Jakie efekty można uzyskać?

Kwas hialuronowy może zostać wstrzyknięty zarówno w obie, jak i tylko w jedną wargę. Pozwala nie tylko na powiększenie warg, ale również wyeliminowanie ich niesymetryczności, jeśli taka występuję, poprawę konturu, ujędrnienie, a nawet uniesienie opadających kącików.

Kwas hialuronowy, czyli co?

Kwas hialuronowy to substancja, która w naszym organizmie występuje naturalnie. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość spada. Ciekawym jest fakt, że sięga po niego nie tylko medycyna estetyczna, ale również laryngologia, stomatologia, reumatologia, a nawet ortopedia. Właściwością kwasu hialuronowego, na której bazuje medycyna estetyczna, jest zdolność wiązania wody. To właśnie dlatego wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w usta powoduje nie tylko ich powiększenie, ale również nawilżenie. Po zabiegu usta są również dużo bardziej jędrne. Obecnie w różnych gabinetach medycyny estetycznej sięga się po różne preparaty kwasu hialuronowego.

maska

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu kwas hialuronowy, który pełni w tym wypadku rolę implantu, umieszcza się pod skórą. Wprowadza się go za pomocą igły i strzykawki. Co ważne, decydując się na skorzystanie z takiego zabiegu, należy udać się do renomowanej kliniki bądź gabinetu. Zabieg może być przeprowadzany wyłącznie przez doświadczonych specjalistów. Wprowadzenie kwasu hialuronowego w usta nie zajmuje na ogół więcej niż trzydzieści minut.

Polecamy: Świece sojowe Ekomaluch

Przygotowanie do zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem przeprowadzany jest jednak szczegółowy wywiad z pacjentką po to, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. I tak usta nie zostaną powiększone, jeśli kobieta zmaga się aktualnie z jakąś infekcją.

Przy współpracy: Cmeik

na górę