Ściemnione suplementy – jak się przed nimi ustrzec?

Ściemnione suplementy – jak się przed nimi ustrzec?

Aktywność fizyczna i dbanie o sylwetkę w ostatnich latach stały się w Polsce bardzo popularne. I tak jak zaczęły powstawać sensowne, wartościowe i godne uwagi sklepy i marki oferujące odżywki, suplementy i całą masę innych rzeczy przydatnych ludziom w treningach, tak też na drugim biegunie zaczęło się pojawiać kombinowanie i mnóstwo różnych „lewych przykładów”, które niby mają przecież działać tak samo efektywnie jak ma to miejsce w znanych markach. Tymczasem, mamy w najlepszym razie do czynienia z efektem placebo, a w najgorszym – z poważnymi powikłaniami dla zdrowia. Mnóstwo ludzi kupuje dzisiaj suple w sieci. I nie ma się czemu dziwić bo jest to zarówno wygodne pod kątem czasowym, jak też oszczędne bo niejednokrotnie kupując w zestawach możemy liczyć na całe mnóstwo interesujących ofert, które będą w stanie przełożyć się na najlepsze efekty dla nas. Warto także zauważyć, że coraz więcej osób, chociaż i tak świadomość na rynku rośnie, daje się złapać na najbardziej płytkie i wyświechtane chwyty marketingowe.

Chyba najbardziej widać to na przykładzie różnych preparatów, które z założenia mają spalać tkankę tłuszczową. Hitem swego czasu było coś, co nazywało się sauna solution. Był to pas, który samym faktem że go założyliśmy ,miał pomóc nam w pozbyciu się zbędnego tłuszczu. Dokładnie, a my w tym samym czasie mogliśmy na przykład siedzieć na kanapie i pochłonąć kolejną czekoladę, pudełko ciastek albo kubełek kurczaków w panierce. A pas wszystko zrobi za nas, zgadza się? No nie, nie zgadza się kompletnie. Spalanie tkanki tłuszczowej musi być efekt m ruchu. A ruch to aktywność – a aktywność ,jak sama nazwa wskazuje, nie ma nic wspólnego z biernym siedzeniem na kanapie i pochłanianiem konkretnych ilości jakichś średnio zdrowych, pełnych cukrów i tłuszczu rzeczy. Dlatego, jeżeli ktoś naprawdę chce postawić na preparaty, które dają efekty, trzeba pamiętać o kilku wskazówkach. Jeśli kupujesz w sklepach stacjonarnych, niech to będzie marka uznana na rynku.

Osiedlowe sklepiki z suplami nie budzą zaufania i nigdy nie wiesz co tam tak naprawdę zastaniesz. Druga rzecz – jeżeli kupujesz w sieci,m na pewno nie będziesz w stanie zweryfikować wiarygodności jakiegoś małego sklepu czy sprzedawcy z małą liczbą aukcji. Już zdecydowanie lepiej stawiać na najbardziej znane marki. Wszystko dlatego, że tam oprócz bezpieczeństwa zamówienia i dostawy, będziesz w stanie w razie potrzeby dopytać o swoje zamówienie. A to eliminuje wszelkie ryzykowne czynniki, które będą cię kosztowały pieniądze, a czasem także zdrowie.

Wybieraj mądrze czyli Produkty bez laktozy – Albert Fresh

na górę